24 сәуір

Алматыда дзюдодан халықаралық турнир аяқталды

Дзюдодан Қазақстан Дзюдо федерациясының құрметті президенті Бекет Махмұтовтың жүлдесіне арналған жастар арасында халықаралық турнир өз мәресіне жетті. Халықаралық додаға 6 елден 500-ге жуық спортшы қатысты. Жарыс нәтижесі төмендегідей:

44 кг
1. Адия Сайын (Қызылорда)
2. Әсем Берік (ОҚО)
3. Балғын Абдешов (ШҚО)
3. Жадыра Пайыз (ОҚО)
48 кг
1. Ақмарал Науатбек (Астана)
2. Абиба Абужақынова (Алматы облысы)
3. Салтанат Сұлтанбекова (Қызылорда)
3. Ғалия Тынбаева (Алматы облысы)
52 кг
1. Диана Аипова (Алматы)
2. Айнұр Сүлеймен (Жамбыл облысы)
3. Ирина Кривенко (Павлодар облысы)
3. Айдана Бугилбаева (ШҚО)
57 кг
1. Аийда Карчаева (Жамбыл облысы)
2. Нұржамал Жарманова (Ақтөбе облысы)
3. Ләззат Әлімхан (ОҚО)
3. Ақмарал Ерназар (Жамбыл облысы)
63 кг
1. Алмағанбет Гүлдарайым (Қызылорда)
2. Құлаш Ақерке (ОҚО)
3. Айгерім Тасболат (ОҚО)
3. Күлүнтай Фариза (Ақтөбе облысы)
70 кг
1. Перизат Қадірбекова (ОҚО)
2. Гүлім Сағынбай (Қызылорда облысы)
3. Есілжан Құдаева (Жамбыл облысы)
3. Жания Махмұдова (Қызылорда облысы)
-78 кг
1. Амина Рассул (ОҚО)
2. Ғалия Аманханова (ОҚО)
3. Нодира Юлдашева (Өзбекстан)
3. Аида Файзолла (Қызылорда облысы)
+78 кг
1. Нұрганым Тұршабек (Қызылорда облысы)
2. Саида Капсалыкова (Атырау облысы)
3. Кристина Нежникова (Қырғызстан)
3.Гулида Көбей (ОҚО)

Ерлер:

55 кг
1. Дамир Болатбеков (Алматы облысы)
2. Жанболат Омар (Қарағанды облысы)
3. Самат Дауылбаев (Астана)
3. Изат Бакиров (Астана)
60 кг
1. Кемран Нурилаев (Өзбекстан)
2. Алмас Галимов (Алматы облысы)
3. Серали Нұрсұлтан (Кызылорда облысы)
3. Асман Ақылбекұлы (Қырғызстан)
66 кг
1. Марат Жанқожа (Қызылорда облысы)
2. Бауыржан Сағынғалиұлы (Маңғыстау облысы)
3. Гиорги Базандарашвили (Грузия)
3. Синдор Нуриллоев (Өзбекстан)
73 кг
1. Барыс Қуан (ШҚО)
2. Жанболат Бақытбергенов (Ақтөбе облысы)
3. Руслан Мұсаев (Маңғыстау облысы)
3. Аңсарбек Ғайнуллин (БҚО)
81 кг
1. Мадияр Сембаев (ШҚО)
2. Абушахман Бекарыс (Алматы)
3. Ерасыл Жанатаев (Алматы)
3. Бейбіт Мадеев (БҚО)
90 кг
1. Алмас Жұмағали (Қостанай облысы)
2. Малик Темірсұлтанов (Астана)
3. Қуандық Стамполов (ШҚО)
3. Адхамжон Ахмедов (Өзбекстан)
-100 кг
1. Кайсар Шамшадинов (ОҚО)
2. Артем Багдасаров (Өзбекстан)
3. Шахноз Пулатов (Өзбекстан)
3. Жансұлтан Баубекұлы (ОҚО)
+ 100 кг
1. Санжар Жабборов (Карағанды облысы)
2. Ильяс Калидолда (ШҚО)
3. Ғалымжан Қырықбай (Жамбыл облысы)
3. Алдияр Тарпанов (Жамбыл облысы)

"Халықаралық турнирдің ұйымдастыруына атсалысқаны үшін Спорттық жекпе-жек және күш қолданылатын спорт түрлері конфедерациясына, Алматы қаласы әкімдігі мен Алматы қаласы денешынықтыру және спорт басқармасына, ҚР Мәдениет және Спорт министрлігіне алғыс білдіреміз", - деп хабарлайды Федерация сайтында.